Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

Absolwenci naszych kursów mogą liczyć na zniżki w zaprzyjaźnionych firmach outdoorowych i nie tylko. Również idąc na kurs do mojej szkoły przysługują ci potencjalne zniżki.

Poniżej lista naszych partnerów i miejsc, gdzie możecie liczyć na zniżki.

KW Kraków - najlepszy klub wysokogórski w Polsce ;-). Dla swoich klubowiczów ma przygotowane mnóstwo szkoleń, okazji do integracji i sporo innych profitów. Warto dołączyć!
Dla osób z KW Kraków są zniżki na poszczególne kursy (np. 50 zł zniżki przy kursie DT).

Dawcy krwi oddające regularnie krew (honorowi krwiodawcy) mają u mnie 5% zniżki na wszystkie kursy wspinaczkowe i sekcje wspinaczkowe.

8a.pl - 25% zniżki przy zakupach grupowych sprzętu takich marek jak: Climbing Technology, Ocun, Metolious, Esbit, Zamberlan.

BERSERK - 15% zniżki na stylowe ciuchy górskie, dla kursantów i sekcjowiczów  naszej szkoły (jeśli nie masz kodu rabatowego to odezwij się do mnie :).

CLIMBE - 20% zniżki na wspinaczkowe koszulki, biżuterię, czy ciekawe gadżety wspinaczkowe. Wszystko oczywiście Made in Poland

FUNATICOS - 15% na ciuchy Funaticos. Idealna stylówa w skały  :-).

MONTANO - 20% zniżki na produkty nowotarskiej firmy Montano, szyjącej zacną odzież w góry.

Wspieramy Nasze Skały - fundację rozwiązującą problemy dostępowe do rejonów wspinaczkowych w Polsce. Wybierając kurs w tej szkole pośrednio wspierasz ten szczytny cel. Chcielibyśmy, abyś również wspierał aktywnie, ale to już temat na kursie skałkowym ;-).

Nie musisz być koniecznie wspinaczem z kasą, ale bądź Wspinaczem z Klasą :-)


Jeśli masz chęć (i miejsce w internecie) to możesz umieścić logo tej szkoły wspinania wraz z linkiem:

<p style="text-align: center;"><a title="Kursy wspinaczkowe, sekcje wspinaczkowe i szkolenia indywidualne" href="http://kursyskalkowe.pl/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Szkoła wspinania drytooling.com.pl</a></p>