Zapisz się na newsletter

Strona mojej szkoły wspinania służy głównie do prezentacji oferty szkoleniowej. Zdaję sobie jednak sprawę, że nauka wspinania to niekończący się proces. Głęboko wierzę, że mogę poprawić jakość twojego wspinania o ile tylko zdecydujesz się na systematyczne podnoszenie swoich umiejętności. I dlatego zdecydowanie zachęcam Cię do zapisania się na mój newsletter. Gwarantuję, że nie będę nachalny i tylko od czasu do czasu będziesz otrzymywał ofertę z moimi kursami wspinaczkowymi lub ciekawymi rzeczami, które organizuję lub publikuję.

Zapisz się na mój newsletter, aby otrzymywać powiadomienia na emaila o nowych kursach, warsztatach, czy ciekawych wyjazdach wspinaczkowych

 

Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera, ale nadal chcesz dowiadywać się o nowych kursach (lub zobaczyć ciekawe artykuły) to możesz polubić profil facebookowy Szkoły wspinania drytooling.com.pl.

Jeśli chciałbyś skontaktować się ze mną osobiście to możesz wykorzystać do tego podstronę "Kontakt". Odpowiem na każdego emaila, chociaż czasem może to nieco potrwać, zwłaszcza jeśli wspinam się w górach lub szkolę na wyjeździe. 

Damian Granowski